16-й Український студентський фестиваль реклами:
нові виклики, нові здобутки
16-й Український студентський фестиваль реклами відбувся!
19 листопада 2021 року в режимі онлайн пройшли заключні події 16-го УСФР. Відкриття почалося з привітань Організаторів Фестивалю.
Директор Навчально-наукового інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Різун розповів про основні надбання УСФР, побажав учасникам цікавої програми майстер-класів та перемоги у творчому змаганні. Від імені ще одного співорганізатора – Спілки рекламістів України – виступив її голова Євген Ромат.
Учасників привітали представники Офіційного Партнера Фестивалю – Проєкту МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні», що фінансується ЄС – менеджер Проєкту Жолт Дудаш та Національний координатор Проєкту Софія Литвин. Вони відзначили важливість залучення молодих креаторів до проблем поліпшення умов праці.
Із привітанням виступила також Олена Коновалова, заступник Директора Департаменту з питань праці Державної служби України з питань праці
Програма майстер-класів Фестивалю була, як завжди цікавою та корисною.
Із досить коротким зверненням перед учасниками Фестивалю виступив голова Журі 16-го УСФР Анже Йереб. Він відзначив, що креативний рівень робіт учасників цьогорічного Фестивалю помітно зріс. Але певні проблеми в опануванні студентами рекламних компетенцій ще залишаються.
Далі увагу онлайн-глядачів надовго завоював Ілля Янковський –
креативний директор міжнародного агентства Havas Village Ukraine. Його майстер-клас на тему «Креативник 360 – як заробити на ідеях» тримав увагу аудиторії понад 2 години.
Олена Лобова, експертка з комунікацій, співзасновниця школи комунікацій і менеджменту Old School і Марія Семивоник, менеджер з комунікацій,
ГО «Change Communication» провели майстер-клас: «Соціальні комунікації у вирішенні проблем трудових відносин. Як це робиться в Європі?».
У програмі майстер-класів виступив також Євген Ромат. Тема його виступу – «Фестивалі – ефектний та ефективний інструмент івент-маркетингу»
Події Фестивалю продовжила церемонія нагородження переможців 16-го УСФР. У процедурі нагородження в режимі онлайн взяли участь представники Організаторів, Партнерів, членів Журі, викладачів та студентів із понад 20 українських вишів з усіх регіонів України.
Повний перелік робіт-переможців, буде найближчим часом розміщено на офіційному сайті Фестивалю: www.studfestival.com.ua. А Гран-Прі цього року виборола вже відома нам переможиця попередніх УСФР Ксенія Ткачук, студентка КНТЕУ. На 16-му УСФР вона отримала ще дві перемоги в різних номінаціях та зайняла два інших призових місця.
Спасибі всім учасникам, всім членам Журі, організаторам Фестивалю та викладачам, які підготували студентів до участі у 16-му УСФР!
До зустрічі на 17-му УСФР, що відбудеться у листопаді наступного року! Маємо надію, що учасники вже зустрінуться у форматі офлайн в ННІЖ Київського національного університету імені Тараса Шевченка!
Проєкт ЄС-МОП та Державна служба України з питань праці підтримали номінацію «Працюй безпечно - збережи життя й здоров՚я» в межах 16-го УСФР
Проєкт Європейського Союзу та Міжнародної організації праці «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» вкотре став партнером 16-го Українського студентського фестивалю реклами (УСФР) і підтримав проведення конкурсу за додатковою номінацією – «Працюй безпечно - збережи життя й здоров՚я». Цю подію підтримує й Державна служба України з питань праці.
«Щороку у світі трапляються мільйони нещасних випадків на роботі. Це не лише величезні страждання для працівників і їхніх сімей, але й колосальні збитки для підприємств і країн загалом. Підтримуючи цю номінацію, ми хочемо донести до нинішніх і майбутніх працівників і роботодавців, що безпека і здоров’я на роботі – це мотивовані і продуктивні працівники, а значить більш сталі і конкурентоздатні бізнеси. З нетерпінням чекаємо на креативні роботи студентів!», – зазначив менеджер Проєкту ЄС-МОП Антоніу Сантуш.
Минулого року на УСФР дебютувала номінація «Найкраще відео про безпеку і здоров՚я на роботі». Цього року ми розширили її і будемо чекати на тільки на відео, а й на плакати. Вона має на меті:
• підвищити обізнаність працівників про їхнє право на безпечні, здорові умови праці;
• інформувати роботодавців про переваги безпечної та здорової праці для бізнесу;
• пропагувати ідею важливості безпечних та здорових умов праці серед молодих людей, які скоро стануть працівниками або відкриють власну справу.
Голова Спілки рекламістів України, координатор 16-го УСФР, професор Євген Ромат відзначив таке: – Хочу висловити свою вдячність Проєкту Європейського Союзу та Міжнародної організації праці «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні». Шановні Партнери оголошують вже другу свою номінацію на 16-му УСФР – «Працюй безпечно - збережи життя й здоров՚я». Вважаю, що немає нічого важливішого, ніж безпека життя та здоров’я наших людей. Тому ця проблематика залишається суперактуальною.
– Людське життя – найвища соціальна цінність, – наголосив т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці Віталій Сажієнко, – Підвищення рівня превентивної культури, знань і навичок у сфері безпеки та здоров’я працівників необхідно починати зі шкільного віку із застосуванням методів підготовки, у тому числі інтерактивних комп’ютерних технологій і програм. Це повинна бути свого роду національна програма, яка буде стосуватися всього населення – від школярів, студентів вищих навчальних закладів до працюючої людини. Вона повинна бути наскрізною та йти протягом всього трудового життя людини, щоб закласти у свідомості людини правила безпеки.
Безпека та здоров’я працівників є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства. Саме тому важливо пам’ятати, що підвищення рівня культури у сфері безпеки праці в суспільстві – це запорука збереження здоров’я та життя працівників.
Детальна інформація про умови конкурсу за цією номінацією згодом буде викладена у креативному брифі.
Оргкомітет 16-го УСФР інформує потенційних учасників, що прийом фестивальних робіт розпочався! Заключні заходи відбудуться 19 листопада 2021 р. в Києві!
Проєкт ЄС-МОП і Державна служба України з питань праці підтримали номінацію «Виходь на світло – декларуй працю!» в межах 16-го УСФР
Проєкт ЄС-МОП і Державна служба України з питань праці підтримали номінацію «Виходь на світло – декларуй працю!» в межах 16-го Українського студентського фестивалю реклами
Проєкт Європейського Союзу та Міжнародної організації праці «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» вже другий рік поспіль стає Партнером Українського студентського фестивалю реклами (УСФР). Тематична номінація, що оголошується Проєктом ЄС-МОП – «Виходь на світло – декларуй працю!». Цю подію підтримує і Державна служба України з питань праці.
Продовження минулорічної колаборації між Проєктом Європейського Союзу та Міжнародної організації праці «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» й організатором Фестивалю – Спілкою рекламістів України – пояснюється кількома причинами.
По-перше, наразі майже кожний п’ятий представник зайнятого населення України (а це –понад 3,5 мільйона осіб) залишаються залученими до повністю або частково незадекларованої праці. По-друге, минулорічний досвід співпраці у рамках УСФР довів свою високу ефективність. На творчий конкурс 15-го УСФР надійшло понад 200 робіт учасників номінації «Виходь на світло – декларуй працю!» з усіх регіонів України. Ці роботи були високо оцінені професійним Журі Фестивалю. Близько 500 студентів взяли участь у вебінарах, що були організовані за даною тематикою спільними зусиллями представників Проєкту та організаторів. Понад 1000 молодих рекламістів стали глядачами демонстрації цих робіт.
Цілями партнерства в рамках творчого конкурсу в номінації 16-го УСФР залишаються сприяння підвищенню обізнаності щодо проблеми незадекларованої праці в Україні; формування базового рівня розуміння проблеми студентською молоддю; введення в інформаційне поле терміну «незадекларована праця».
Координатор УСФР, голова Спілки рекламістів України, професор Євген Ромат зазначив: – Із великим задоволенням вітаю нашу співпрацю з Проєктом ЄС-МОП. Я переконаний, що разом ми робимо хорошу справу виховання студентів, які завтра вийдуть на український ринок праці. Крім того, роботи учасників УСФР є цікавими в творчому плані та стимулюють певну поведінку. Упевнений, що молоді креатори, що взяли участь в номінації «Виходь на світло – декларуй працю!» стали активними прибічниками прозорих трудових відносин. А їх талановиті роботи спонукають людей замислюватися над важливістю задекларованої праці.
Менеджер Проєкту ЄС-МОП Антоніу Сантуш, своєю чергою, зауважив: «Багато студенів виходять на ринок праці не обов՚язково після завершення навчання. Вони часто підпрацьовують під час канікулів і навіть упродовж навчального року. Якщо вже на старті вони розумітимуть «правила гри» на ринку праці, тобто як працівники - будуть переконані, що їхня праця має бути задекларована, бо це повага до їхніх трудових і соціальних прав, а як власники бізнесів - будуть свідомі того, що саме задекларовані працівники є більш мотивовані і мають більшу продуктивність, то з часом все менше буде на ринку праці України тих, хто практикує незадекларовану працю. Формування культури декларування праці – ось на чому ми робимо акцент в рамках Фестивалю».
т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці Віталій Сажієнко зазначив: «Діти і молодь – це наше майбутнє! Тільки виховавши в них несприйняття та нетерпимість до порушень законодавства можна забезпечити сталий економічний розвиток та гідні умови праці для кожного. Сподіваюся, що цей Фестиваль стане черговим кроком до розуміння важливості декларування праці»
.______________________________
_____________________________________
______________________________
![]() |
|||||||||||||
Татьяна Пирогова
.
ПОДПИШИТЕСЬ
НА ЖУРНАЛ
.
МАРКЕТИНГ
И
РЕКЛАМА
.
studfestival@ukr.net
099 656 87 77
.
|
.
НА НАШ КАНАЛ
.
.
ОТЗЫВЫОБ УСФР![]() |
читайте
в презентации
.
Подробнее...
|
.
.
.
..