ОРГАНИЗАТОР
.

.
СООРГАНИЗАТОР
.
.
ПРИ ПОДДЕРЖКЕ
.
.

 
СТУДЕНЧЕСКИЙ
ПАРТНЕР

ФЕСТИВАЛЬ
ПАРТНЕР
 

 
 
 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 

 
 
 
 

 

 

 
 


 
 
 
 

 

 
УСФР/18_Новини

 

 

05.01.2024

 

Компанія robota.ua – Генеральний партнер

18-го Українського студентського

фестивалю реклами

 

За останні роки великої популярності набув тренд віддаленої роботи. Чи не усі українці прагнуть працювати з телефону, наслідуючи блогерів-інфлюенсерів. Ми бачимо, як часто запускаються нові курси в діджитал сфері, та як усе більше молодих людей прагнуть отримати  таку професію.

Але як наразі виглядає ситуація на українському ринку праці? І чи готові роботодавці забезпечувати юних блогерів роботою?

Ринок IT на сьогодні в Україні та світі є «перегрітим». За 2022 рік сумарно у всьому світі скоротили 189 тисяч працівників сфери IT, а кількість кандидатів на одну вакансію зросла на 35 %! І цей тренд триматиметься й надалі.

При цьому ми бачимо реальну нестачу «блакитних комірців»: сантехніків, інженерів, водіїв та ін. Роботодавці готові пропонувати їм конкурентні заробітні плати, але спостерігається обмежена кількість таких кандидатів. Для української економіки ця проблема стала життєво важливою!

Саме тому robota.ua, одна з провідних українських компаній у сфері працевлаштування, ініціювала проведення в рамках Творчого конкурсу чергового 18-го Українського студентського фестивалю реклами номінацію «Робочі спеціальності - двигун економіки!». Проведення цієї номінації має на меті:

·        підвищити обізнаність студентів про стан національного ринку праці;

·        залучити найактивніших, найкреативніших студентів України до розв'язання проблеми популяризації робочих спеціальностей в українській економіці;

·        пропагувати ідею важливості збалансованості розвитку національного ринку праці задля скорішої перемоги в повномасштабній війні, що розв’язали російські окупанти проти України та українського народу.

Голова Спілки рекламістів України, координатор 18-го УСФР, професор Євген Ромат відзначив таке:

– Хочу висловити свою вдячність компанії robota.ua за підтримку 18-го Українського студентського фестивалю реклами. Тема, що запропонована Генеральним партнером Фестивалю – життєво актуальна для нашої держав на цей момент! Очікую цікавої співпраці та повного досягнення цілей проведення Фестивалю!

Маркетинг директорка robota.ua, Юлія Далібук зазначила таке:

– Ми раді підтримати Український студентський фестиваль реклами, адже це можливість спілкуватися зі студентами, нашими майбутніми пошукачами роботи. Нам вкрай важливо розказати якомога більшій аудиторії про важливі професії, які необхідні нашій країні. Вашими творчим завданням стане популяризація робочих спеціальностей. Ви зможете дізнатись більше про стан справ на ринку праці України та долучитись до його розвитку.

Детальна інформація про умови конкурсу 18-го УСФР за цією номінацією згодом буде викладена у вже розробленому креативному брифі.

Інформаційним партнером 18-го УСФР виступила Культурно-інформаційна агенція "Соціальний портал України" (новинний портал https://socportal.info/).

Оргкомітет 18-го УСФР інформує потенційних учасників, що прийом фестивальних робіт розпочався! Заключні заходи Фестивалю відбудуться 1 березня 2024 р. в Києві! Прийом робіт учасників – до 22 лютого 2024 року.

 

Довідкова інформація:

iventsr@ukr.net м. т. + 38 050 343 43 21 (Оргкомітет 18-го УСФР).