ОРГАНИЗАТОР
.

.
СООРГАНИЗАТОР
.
.
ПРИ ПОДДЕРЖКЕ
.
.

 
СТУДЕНЧЕСКИЙ
ПАРТНЕР

ФЕСТИВАЛЬ
ПАРТНЕР
 

 
 
 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 

 
 
 
 

 

 

 
 


 
 
 
 

 

 
16-й УСФР_Новости

 

 

19.11.2021

16-й Український студентський фестиваль реклами:

нові виклики, нові здобутки

16-й Український студентський фестиваль реклами відбувся!

19 листопада 2021 року в режимі онлайн пройшли заключні події 16-го УСФР. Відкриття почалося з привітань Організаторів Фестивалю.

Директор Навчально-наукового інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Різун розповів про основні надбання УСФР, побажав учасникам цікавої програми майстер-класів та перемоги у творчому змаганні. Від імені ще одного співорганізатора – Спілки рекламістів України – виступив її голова Євген Ромат.

Учасників привітали представники Офіційного Партнера Фестивалю – Проєкту МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні», що фінансується ЄС – менеджер Проєкту Жолт Дудаш та Національний координатор Проєкту Софія Литвин. Вони відзначили важливість залучення молодих креаторів до проблем поліпшення умов праці.

Із привітанням виступила також Олена Коновалова, заступник Директора Департаменту з питань праці Державної служби України з питань праці

Програма майстер-класів Фестивалю була, як завжди цікавою та корисною.

Із досить коротким зверненням перед учасниками Фестивалю виступив голова Журі 16-го УСФР Анже Йереб. Він відзначив, що креативний рівень робіт учасників цьогорічного Фестивалю помітно зріс. Але певні проблеми в опануванні студентами рекламних компетенцій ще залишаються.

Далі увагу онлайн-глядачів надовго завоював Ілля Янковський –

креативний директор міжнародного агентства Havas Village Ukraine. Його майстер-клас на тему «Креативник 360 – як заробити на ідеях» тримав увагу аудиторії понад 2 години.

Олена Лобова, експертка з комунікацій, співзасновниця школи комунікацій і менеджменту Old School і Марія Семивоник, менеджер з комунікацій,

ГО «Change Communication» провели майстер-клас: «Соціальні комунікації у вирішенні проблем трудових відносин. Як це робиться в Європі?».

У програмі майстер-класів виступив також Євген Ромат. Тема його виступу – «Фестивалі – ефектний та ефективний інструмент івент-маркетингу»

Події Фестивалю продовжила церемонія нагородження переможців 16-го УСФР. У процедурі нагородження в режимі онлайн взяли участь представники Організаторів, Партнерів, членів Журі, викладачів та студентів із понад 20 українських вишів з усіх регіонів України.

Повний перелік робіт-переможців, буде найближчим часом розміщено на офіційному сайті Фестивалю: www.studfestival.com.ua. А Гран-Прі цього року виборола вже відома нам переможиця попередніх УСФР Ксенія Ткачук, студентка КНТЕУ. На 16-му УСФР вона отримала ще дві перемоги в різних номінаціях та зайняла два інших призових місця.

Спасибі всім учасникам, всім членам Журі, організаторам Фестивалю та викладачам, які підготували студентів до участі у 16-му УСФР!

До зустрічі на 17-му УСФР, що відбудеться у листопаді наступного року! Маємо надію, що учасники вже зустрінуться у форматі офлайн в ННІЖ Київського національного університету імені Тараса Шевченка!

 

11.09.2021

Проєкт ЄС-МОП та Державна служба України з питань праці підтримали номінацію «Працюй безпечно - збережи життя й здоров՚я»
в межах 16-го Українського студентського фестивалю реклами


Проєкт Європейського Союзу та Міжнародної організації праці «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» вкотре став партнером 16-го Українського студентського фестивалю реклами (УСФР) і підтримав проведення конкурсу за додатковою номінацією – «Працюй безпечно - збережи життя й здоров՚я». Цю подію підтримує й Державна служба України з питань праці.


«Щороку у світі трапляються мільйони нещасних випадків на роботі. Це не лише величезні страждання для працівників і їхніх сімей, але й колосальні збитки для підприємств і країн загалом. Підтримуючи цю номінацію, ми хочемо донести до нинішніх і майбутніх працівників і роботодавців, що безпека і здоров’я на роботі – це мотивовані і продуктивні працівники, а значить більш сталі і конкурентоздатні бізнеси. З нетерпінням чекаємо на креативні роботи студентів!», – зазначив менеджер Проєкту ЄС-МОП Антоніу Сантуш.
Минулого року на УСФР дебютувала номінація «Найкраще відео про безпеку і здоров՚я на роботі». Цього року ми розширили її і будемо чекати на тільки на відео, а й на плакати. Вона має на меті:
• підвищити обізнаність працівників про їхнє право на безпечні, здорові умови праці;
• інформувати роботодавців про переваги безпечної та здорової праці для бізнесу;
• пропагувати ідею важливості безпечних та здорових умов праці серед молодих людей, які скоро стануть працівниками або відкриють власну справу.

Голова Спілки рекламістів України, координатор 16-го УСФР, професор Євген Ромат відзначив таке:
– Хочу висловити свою вдячність Проєкту Європейського Союзу та Міжнародної організації праці «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні». Шановні Партнери оголошують вже другу свою номінацію на 16-му УСФР – «Працюй безпечно - збережи життя й здоров՚я». Вважаю, що немає нічого важливішого, ніж безпека життя та здоров’я наших людей. Тому ця проблематика залишається суперактуальною.


– Людське життя – найвища соціальна цінність, – наголосив т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці Віталій Сажієнко, – Підвищення рівня превентивної культури, знань і навичок у сфері безпеки та здоров’я працівників необхідно починати зі шкільного віку із застосуванням методів підготовки, у тому числі інтерактивних комп’ютерних технологій і програм. Це повинна бути свого роду національна програма, яка буде стосуватися всього населення – від школярів, студентів вищих навчальних закладів до працюючої людини. Вона повинна бути наскрізною та йти протягом всього трудового життя людини, щоб закласти у свідомості людини правила безпеки.


Безпека та здоров’я працівників є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства. Саме тому важливо пам’ятати, що підвищення рівня культури у сфері безпеки праці в суспільстві – це запорука збереження здоров’я та життя працівників.


Детальна інформація про умови конкурсу за цією номінацією згодом буде викладена у креативному брифі.


Оргкомітет 16-го УСФР інформує потенційних учасників, що прийом фестивальних робіт розпочався! Заключні заходи відбудуться 19 листопада 2021 р. в Києві!

Довідкова інформація:
16usfr@ukr.net   м. т. + 38 050 889 02 59 (проєкт-менеджер Алла Запруднова).

 

10.09.2021

Проєкт ЄС-МОП і Державна служба України з питань праці підтримали номінацію «Виходь на світло – декларуй працю!»
в межах 16-го Українського студентського фестивалю реклами
 

Проєкт Європейського Союзу та Міжнародної організації праці «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» вже другий рік поспіль стає Партнером Українського студентського фестивалю реклами (УСФР). Тематична номінація, що оголошується Проєктом ЄС-МОП – «Виходь на світло – декларуй працю!». Цю подію підтримує і Державна служба України з питань праці.

Продовження минулорічної колаборації між Проєктом Європейського Союзу та Міжнародної організації праці «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» й організатором Фестивалю – Спілкою рекламістів України – пояснюється кількома причинами.

По-перше, наразі майже кожний п’ятий представник зайнятого населення України (а це –понад 3,5 мільйона осіб) залишаються залученими до повністю або частково незадекларованої праці. По-друге, минулорічний досвід співпраці у рамках УСФР довів свою високу ефективність. На творчий конкурс 15-го УСФР надійшло понад 200 робіт учасників номінації «Виходь на світло – декларуй працю!» з усіх регіонів України. Ці роботи були високо оцінені професійним Журі Фестивалю. Близько 500 студентів взяли участь у вебінарах, що були організовані за даною тематикою спільними зусиллями представників Проєкту та організаторів. Понад 1000 молодих рекламістів стали глядачами демонстрації цих робіт.

Цілями партнерства в рамках творчого конкурсу в номінації 16-го УСФР залишаються сприяння підвищенню обізнаності щодо проблеми незадекларованої праці в Україні; формування базового рівня розуміння проблеми студентською молоддю; введення в інформаційне поле терміну «незадекларована праця».

Координатор УСФР, голова Спілки рекламістів України, професор Євген Ромат зазначив:

– Із великим задоволенням вітаю нашу співпрацю з Проєктом ЄС-МОП. Я переконаний, що разом ми робимо хорошу справу виховання студентів, які завтра вийдуть на український ринок праці. Крім того, роботи учасників УСФР є цікавими в творчому плані та стимулюють певну поведінку. Упевнений, що молоді креатори, що взяли участь в номінації «Виходь на світло – декларуй працю!» стали активними прибічниками прозорих трудових відносин. А їх талановиті роботи спонукають людей замислюватися над важливістю задекларованої праці.

Менеджер Проєкту ЄС-МОП Антоніу Сантуш, своєю чергою, зауважив: «Багато студенів виходять на ринок праці не обов՚язково після завершення навчання. Вони часто підпрацьовують під час канікулів і навіть упродовж навчального року. Якщо вже на старті вони розумітимуть «правила гри» на ринку праці, тобто як працівники - будуть переконані, що їхня праця має бути задекларована, бо це повага до їхніх трудових і соціальних прав,  а як власники бізнесів - будуть свідомі того, що саме задекларовані працівники є більш мотивовані і мають більшу продуктивність, то з часом все менше буде на ринку праці України тих, хто практикує незадекларовану працю. Формування культури декларування праці – ось на чому ми робимо акцент в рамках Фестивалю».

т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці Віталій Сажієнко зазначив:

«Діти і молодь – це наше майбутнє! Тільки виховавши в них несприйняття та нетерпимість до порушень законодавства можна забезпечити сталий економічний розвиток та гідні умови праці для кожного. Сподіваюся, що цей Фестиваль стане черговим кроком до розуміння важливості декларування праці»

Оргкомітет 16-го УСФР інформує потенційних учасників, що прийом фестивальних робіт розпочався! Заключні заходи відбудуться 19 листопада 2021 р. в Києві!

Довідкова інформація:
16usfr@ukr.net   м. т. + 38 050 889 02 59 (проєкт-менеджер Алла Запруднова).