ОРГАНИЗАТОР
.

.
СООРГАНИЗАТОР
.
.
ПРИ ПОДДЕРЖКЕ
.
.
 

ПАРТНЕРЫ
 
 

....
 

 
 


ИНФОРМАЦИОННЫЙ
ПАРТНЕР
 
 
 
 
СТУДЕНЧЕСКИЙ
ПАРТНЕР

ФЕСТИВАЛЬ
ПАРТНЕР
 

 
 
 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 

 








 
 
 

 

 

 
 


 
 
 
 

 

 
Победители

 

 

 

ПОЗДРАВЛЯЕМ ПОБЕДИТЕЛЕЙ 15-ГО УСФР!

 

РАБОТЫ ПОБЕДИТЕЛЕЙ

(смотреть презентацию работ)

СПИСОК ПОБЕДИТЕЛЕЙ

.
ПЕРЕМОЖЦІ
Творчого конкурсу
15-го Українського студентського фестивалю реклами
Київ, 19 листопада 2020 р

 

Тематична номінація 1

«Виходь на світло – декларуй працю!»

 3-е место
Денисова Анастасія, Вовколуп Анна, Поліщук Анастасія, Любінчак Катерина
Донецький національний університет імені Василя Стуса
«На шляху до світлого майбутнього» Т1 012
....
2-е место
Не присуждено
.
1-е место
Не присуждено
.

Вибір партнера номінації «Виходь на світло – декларуй працю!»

Немцова Олена, Онопрієнко Михайло, Биченко Тетяна, Гладкова Єлєна
Черкаський державний технологічний університет
«Виходь на світло – декларуй працю!» T1 007
.

Вибір партнера номінації «Виходь на світло – декларуй працю!»

Тхорук Юлія, Збарживецька Вікторія, Деккер Ерік
Київський національний університет технологій та дизайну
«Яку роль відіграють у твоєму житті ручка та папірець?» T1 008
.

Вибір партнера номінації «Виходь на світло – декларуй працю!»

Макарова Христина, Меркулова Дарина, Міненко Микола
Команда Imagine
«Задекларовано – застраховано» T1 009

 

Тематична номінація 2

«Найкраще відео про безпеку і здоров’я на роботі»

 3-е место
Бойко Віталій
Національний університет «Чернігівська політехніка»
«Безпечні та здорові умови праці – надважливий елемент в роботі» Т2 005
.
3-е место
Бівалькевич Єлизавета, Гучкова Вікторія, Шабля Анастасія,
Кардаш Артем, Богомоленко Аліна
Київський національний університет технологій та дизайну
«Якщо ти знаєш свої права, ти можеш себе захистити» Т2 009
.
2-е место
Не присуждено
.
1-е место
Не присуждено
.

НОМІНАЦІЯ: Реклама, створена школярами

 Шорт-лист
Мкртичьян Андрій
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 30 Клас 10-А
«Дотримуйся правил», серия из 2-х работ Sc001 Т2006
.
Шорт-лист
Мкртичьян Андрій
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 30 Клас 10-А
«Дотримуйся правил», серия из 2-х работ Sc002 Т2007
.
Шорт-лист
Шапоренко Олена Sc004
.
 Шорт-лист
Шапоренко Олена Sc008
.
3-е место
Шапоренко Олена Sc005
.
3-е место
 Шапоренко Олена Sc006
.
2-е место
Шапоренко Олена Sc003
.
2-е место
Шапоренко Олена Sc009
.
1-е место
Шапоренко Олена Sc007

 

НОМІНАЦІЯ: Молоді рекламісти-випускники вузів

Шорт-лист
Команда Imagine:
Макарова Христина, Меркулова Дарина, Міненко Микола
Закінчили КНУТД
«Задекларовано – застраховано» Ya001 Т1 009

 

НОМІНАЦІЯ:  Интернет-реклама

 -------------Не присуждено ни одного места---------------

 

НОМІНАЦІЯ: Айдентика (фірмовий стиль)

Шорт-лист
Шапоренко Олена F009
.
Шорт-лист
Шапоренко Олена F012
.
3-е место
Бєляєва Юлія
Київський національний торговельно-економічний університет
«SPACE» F001
.
3-е место
Кричфалушій Антон, Разношинська Євгенія
Київський національний торговельно-економічний університет
«IKEA» F004
.
3-е место
Шапоренко Олена F006
.
2-е место
Шапоренко Олена F010
.
1-е место
Не присуждено

 

НОМІНАЦІЯ: Зовнішня реклама

Шорт-лист
Вакарова Дарина, Чуб Анна, Гавриленко Яна
Київський національний торговельно-економічний університет
«Цитрус» Z039
.
3-е место
Чернецька Крiстiна
Київський національний торговельно-економічний університет
«Абонемент на добро» Z021
.
3-е место
Гуменник Марія
Київський національний торговельно-економічний університет
«Карантин не привід забути косметику» Z025
.
3-е место
Кричфалушій Антон
Київський національний торговельно-економічний університет
«Feel the grip» Z028
.
3-е место
Середа Єлизавета
Київський національний торговельно-економічний університет
«More than many steps» Z029
.
 3-е место
Тимченко Катерина
Київський національний торговельно-економічний університет
«Звільни свій вулкан настрою» Z030
.
3-е место
Лященко Валерія
Харківський торговельно-економічний інститут
Київського національного торговельно-економічного університету
«Безпека і здоров’я на роботі» Z042 Т2 004
.
2-е место
Ткачук Ксенія
Київський національний торговельно-економічний університет
«Ластик BIC» Z005
.
1-е место
Землякова Ольга
Дніпровський державний аграрно-економічний університет
«Виходь на світло – декларуй працю!» Z032 (Т1 003)

 

НОМІНАЦІЯ: Друкована реклама

Шорт-лист
Балашова Олександра
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Інститут журналістики
«Стати супергероєм легко» D003
.
Шорт-лист
Чернецька Крiстiна
Київський національний торговельно-економічний університет
«Твій абонемент на добро» D021
.
Шорт-лист
Чукін Ілля
Київський національний торговельно-економічний університет
«Xiaomi. Руйнує чорні смуги» D023
.
Шорт-лист
Гуменник Марiя
Київський національний торговельно-економічний університет
«Карантин не привід забути косметику» D024
.
Шорт-лист
Тимченко Катерина
Київський національний торговельно-економічний університет
«Звільни свій вулкан настрою» D031
.
Шорт-лист
П’ятак Ольга
Київський національний торговельно-економічний університет
«Персен позбавить Ваш стрес важливості» D032
.
Шорт-лист
Вакарова Дарина, Чуб Анна, Гавриленко Яна
Київський національний торговельно-економічний університет
«Цитрус» D039
.
Шорт-лист
Лященко Валерія
Харківський торговельно-економічний інститут
Київського національного торговельно-економічного університету
«Безпека і здоров’я на роботі» D042 Т2 004
.
3-е место
Тополюк Віталій
Київський національний торговельно-економічний університет
«Відтанцюй як в останній ммууураз!» D028
.
3-е место
Шепетько Вікторія
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
«Приділи час собі» D004
.
3-е место
Сирота Маргарита, Мовчан Анастасія, Щавелева Юлія,
Чудіна Дарина, Мандрик Єгор, Умовіст Анастасія
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
«Працюй безпечно» D033 Т1 002
.
2-е место
Тябун Лілія
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Інститут журналістики
«Реклама ресторану української кухні», серія з 2-х робот D046
.
1-е место
Тябун Лілія
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Інститут журналістики
«Реклама ресторану української кухні», серія з 2-х робот D044

 

НОМІНАЦІЯ: Відеореклама

 Шорт-лист
Тхорук Юлія
Київський національний університет технологій та дизайну
«Твої слова відповідають твоїм діям?» V025
.
 3-е место
Клуб маркетологів ВТЕІ КНТЕУ
Вдовцов Руслан, Додончук Павло
Вінницький торговельно-економічний інститут
Київського національного торговельно-економічного університету
«За здоровий спосіб життя!» V020
.
2-е место
Не присуждено
.
1-е место
Леонов Валентин
Харківський державний університет харчування та торгівлі
«Бумажний дім» V017

 

ГРАН-ПРИ
.
Галушка Володимир
Технічний коледж
Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя
За работу в номинации видеореклама
.
Керівник роботи: викладач економічних дисциплін Павлик Анна Йосипівна