ОРГАНИЗАТОР
.

.
СООРГАНИЗАТОР
.
.
ПРИ ПОДДЕРЖКЕ
.
.

 
СТУДЕНЧЕСКИЙ
ПАРТНЕР

ФЕСТИВАЛЬ
ПАРТНЕР
 

 
 
 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 

 
 
 
 

 

 

 
 


 
 
 
 

 

 
Партнеры

 

 

Партнер титульной номинации  8-го УСФР

Программа развития ООН (ПРООН)

Тема номинации: «Будущее, которого мы хотим»

Програма розвитку ООН (ПРООН) є глобальною мережею ООН в галузі розвитку, організацією яка виступає за позитивні зміни та надає країнам доступ до джерел знань, досвіду та ресурсів задля допомоги людям в усьому світі будувати краще життя.

Ми співпрацюємо з 166 країнами світу, допомагаючи їм знаходити власні шляхи розв’язання глобальних та національних проблем в галузі розвитку. Покращуючи свої власні можливості, вони мають змогу використовувати досвід та знання співробітників ПРООН та широкого кола наших партнерів.

Світові лідери зобов’язалися виконати Цілі Тисячоліття в галузі розвитку, включно із такою всеохоплюючою ціллю як скорочення бідності вдвічі до 2015 року. Мережа ПРООН координує та допомагає країнам об’єднувати глобальні та національні зусилля, які спрямовуються задля досягнення означених Цілей. Ми зосереджуємося на допомозі країнам спільно виробити та поділитися рішеннями щодо проблем в таких сферах діяльності:

    Демократичне врядування
    Подолання бідності
    Запобігання кризи та її подолання
    Енергетика та навколишнє природне середовище
    ВІЛ/СНІД

ПРООН допомагає країнам, що розвиваються, отримувати та використовувати технічну допомогу ефективно. У всіх видах діяльності ПРООН виступає на захист прав людини та створення рівних соціальних можливостей для жінок та чоловіків.
.
* * *

Партнер тематической номинации 8-го УСФР

Компанія МакДональдз®

.

Компанія МакДональдз® є світовим лідером у галузі швидкого обслуговування і налічує понад 33 000 закладів у більш ніж 119 країнах світу, які щодня обслуговують близько 68 мільйонів відвідувачів.

Україна стала 102-ю країною, де почала розвиватися мережа МакДональдз®. 24 травня 1997 року поруч із станцією метро «Лук’янівська» у Києві відкрився перший заклад МакДональдз® у країні. 14 лютого 2011 року у цьому ж закладі було відкрито перше в Україні МакКафе® – кав`ярню міського типу з широким асортиментом кави та десертів.

За понад 15 років існування МакДональдз® в Україні заклади компанії відвідали близько 670 млн гостей. Щодня МакДональдз® обслуговує приблизно 400 тисяч відвідувачів. Компанія «МакДональдз Юкрейн Лтд» є одним із найбільших іноземних інвесторів в Україні: у розвиток мережі МакДональдз® та інфраструктури нашої держави компанією вже було вкладено понад 200 мільйонів доларів.

За період 1997 – 2011 рр. роботи в Україні компанія сплатила понад 1,1 млрд грн податків у державний та місцеві бюджети. Тільки у 2011 році ця сума сягнула близько 300 млн грн.

Сьогодні в 22 містах України працює більше 72 закладів МакДональдз®.

 

* * *

Официальный партнер 8-го УСФР

Корпорация «Артериум»


.
Корпорация «Артериум» работает в отрасли, заботящейся о самых важных ценностях — здоровье и жизни человека. Почти две тысячи наших сотрудников ежедневно вносят свой вклад в достижение этой гуманной цели. Мы стремимся, чтобы каждый пациент, использующий наши лекарства, каждый врач, который старается как можно быстрее побороть болезнь, каждый деловой партнер, постоянно чувствовали нашу заботу, ответственность, и были уверены в высоком качестве и эффективности нашей продукции. Именно поэтому в основе философии нашей деятельности и взаимодействия с каждым человеком и организацией лежит принцип «Ближе к людям».
.

* * *

Партнер 8-го УСФР

Киевский Дворец детей и молодежи

 

 

Київському Палацу дітей та юнацтва в жовтні 2010 року виповнилося 75 років. Багато поколінь юних киян за цей час отримали щасливу можливість стати його вихованцями, відкрити для себе яскравий і неповторний світ дитинства. Київський Палац дітей та юнацтва сьогодні - державний комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад, який об'єднує майже 10 тисяч вихованців віком від 5 до 21 року.

Мережа гуртків налічує 60 галузей освіти, 250 навчальних предметів. Кожного року випускники Палацу отримують Свідоцтво про позашкільну освіту. Палац створює умови для самореалізації дитини. Цьому сприяє участь у персональних виставках, конкурсах, олім-піадах, концертах, спортивних змаганнях, наукових дослідженнях.

14 творчих колективів Палацу мають звання "народний", 3 - "зразковий" колектив. Вихованці Палацу з успіхом репрезентують Україну на різноманітних міжнародних заходах у Росії, Білорусі, Латвії, Литві, Естонії, Молдові, Болгарії, Кореї, Китаї, Польщі, Чехії, Нідерландах, Німеччині, Франції, США, Японії тощо. Щорічно найкращі гуртківці і педагоги Палацу стають лауреатами конкурсів "Сузір'я Палацу" та "Кришталеве яблуко", місія яких - сприяти розвитку та підтримці талановитих гуртківців, розвитку й реалізації їх соціальної активності, згуртуванню всіх співробітників Палацу в прагненні до професійного та соціального самовдосконалення.

Палац - центр організаційно-масової роботи, організатор змістовного дозвілля юних киян, організатор міських конкурсів, фестивалів, виставок, концертів, змагань.

Палац - активний член Європейської асоціації закладів, які займаються дозвіллям дітей та молоді (EAICY). У складі Асоціації - 60 закладів, які займаються неформальною освітою дітей та підлітків із 16 країн Західної, Центральної і Східної Європи. Палац з 1991 року бере активну участь у заходах, які проводяться на рівні цієї структури, та ініціює проведення міжнародних заходів у рамках її діяльності Україні. Двічі Палац отримував гранти Європейського молодіжного фонду Ради Європи на проведення міжнародних молодіжних зустрічей у Києві. Палац є одним з ініціаторів створення Асоціації позашкільних навчальних закладів України, яка з листопада 2005 року стала колективним членом EAICY. Палац співпрацює з молодіжними і дитячими об'єднаннями та організаціями, підтримує розвиток дитячого самоврядування.

Палац постійно співпрацює з різноманітними ЗМІ: радіо й телебаченням, газетами та журналами, - друкуючи матеріали про Палац, анонсуючи свої заходи. Палац - співдружність дітей, батьків, педагогів. Сьогодні в Палаці з дітьми працюють 296 педагогів.

Основна мета діяльності Палацу - створити умови для розвитку особистості, її здібностей, щоб вона мала можливість самостійно вирішувати пізнавальні, ціннісно-орієнта-ційні, практичні, комунікативні проблеми в різних сферах життєдіяльності. За значний внесок у розвиток освіти та високий професіоналізм Палац нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2004 рік) і відзначений Подякою Президента України (2010 рік).

.

.* * *

Рекламное агентство 8-го УСФР

Украина-АРТ - это агентство, специализирующееся на размещении в ambient media. Приоритетным видом деятельности компании является разработка и внедрение эффективных нестандартных рекламных размещений. В портфель услуг агентства входит предоставление услуг по размещению рекламы в системе «Укрзализныци» на и в объектах городского транспорта, Киевского и Харьковского метрополитенов. Предоставляем полный комплекс рекламных услуг в местах массового отдыха: на пляжах черноморского и азовского побережья, горнолыжных курортах Украины т.д.
.
* * *

Интернет агентство 8-го УСФР


Агентство UaMaster работает на рынке интернет-рекламы с 2004 года. За это время осуществило более 2000 рекламных кампаний для 400+ рекламодателей из 8 стран мира. Лучшее интернет-агентство Украины по результатам тестирования «Рекламные возможности Яндекса» (2008 г.). Основное направление агентства UaMaster — разработка и внедрение комплексных стратегий присутствия в онлайне.

.
.
.
.
.
.

.
ПРИ ПОДДЕРЖКЕ

.

..
РЕКЛАМНОЕ АГЕНТСТВО
ФЕСТИВАЛЯ

.
.
.
ДИЗАЙН
СОПРОВОЖДЕНИЕ
.

.

 

ФЕСТИВАЛЬ-ПАРТНЕР

..

 

ВИДЕО-ПАРТНЕР

 

.АГЕНТСТВО
ИНТЕРНЕТ-МАРКЕТИНГА
.
.
.
.
ПАРТНЕРЫ
.
.