ОРГАНИЗАТОР
.

.
СООРГАНИЗАТОР
.
.
ПРИ ПОДДЕРЖКЕ
.
.

 
СТУДЕНЧЕСКИЙ
ПАРТНЕР

ФЕСТИВАЛЬ
ПАРТНЕР
 

 
 
 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 

 
 
 
 

 

 

 
 


 
 
 
 

 

 
УСФР/17_Партнери

 

 

13.07.2022

...

Проєкт Міжнародної Організації Праці та Державна служба України з питань праці підтримали 17-й Український студентський фестиваль реклами

Проєкт Міжнародної організації праці за фінансування ЄС «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» разом з Державною службою України з питань праці вчетверте стали партнерами Українського студентського фестивалю реклами (УСФР). На учасників чекають не лише нові теми номінацій, а й надзвичайно корисні призи.

Цього року ми анонсуємо номінацію «Україна працює!», яка включає дві теми:

  • Працюй легально підтримай країну!
  • Працюй безпечно – врятуй життя в часи війни!

Незадекларована праця не лише позбавляє працівників їхніх трудових прав та соціальних гарантій. Через несплату податків скорочуються надходження до бюджету і фондів страхування, через що не вистачає коштів для надання державних послуг, сплати пенсій і лікарняних. Це боляче б’є по економіці країни, яка як ніколи потребує підтримки своїх громадян.

Так само важливо дбати про безпеку та здоров’я на роботі. Адже навіть під час війни мільйони українців продовжують працювати на підтримку економіки країни. І вкрай важливо, щоб до жертв війни не додавалися нещасні випадки на роботі.

Координатор УСФР, голова Спілки рекламістів України,

професор Євген Ромат зазначив:

– Із великим задоволенням вітаю продовження нашої співпраці з Проєктом МОП. Я переконаний, що в сучасних воєнних умовах проблеми задекларованої праці та безпеки і здоров’я на роботі є ще більш актуальними, ніж у мирний час. З іншого боку, війна має закінчитися, і стане проблема розбудови України. Сьогоднішні учасники завтра вийдуть на український ринок праці та стануть активними прибічниками прозорих і безпечних трудових відносин. А їхні талановиті фестивальні роботи спонукають людей замислюватися над важливістю цих питань.

Менеджер Проєкту МОП Жолт Дудаш, своєю чергою, зауважив:

– Нам надзвичайно приємно четвертий рік поспіль підтримувати ініціативи творчої молоді, особливо в ці складні для України часи. Завдяки фестивалю талановиті й небайдужі студенти не лише випробовують свої здібності. Вони також роблять важливий внесок у розвиток економіки й підвищення якості життя українців, розповідаючи своїм одноліткам про важливість декларувати трудові відносини й дотримуватися правил безпеки і здоров’я на роботі.

Голова Державної служби України з питань праці Ігор Дегнера зазначив:

- Не можна перемогти незадекларовану працю без розуміння і підтримки молоді. Молодь – це майбутнє України. Саме їй продовжувати розбудову сильної і незалежної України. Тому Держпраці підтримує прагнення талановитої молоді донести до своїх однолітків інформацію про те, чому важливо працювати за трудовим договором та дбати про свою безпеку на роботі. Бо безпечна та задекларована праця – це перш за все повага до себе, до Батьківщини та її захисників.

 

Найкращі конкурсні роботи отримають оригінальні призи Фестивалю, дипломи переможців, а також інші вагомі винагороди:

Перше місце – стажування в провідних міжнародних рекламних агентствах.

Друге місце – безплатний навчальний курс за актуальною темою, яка зацікавить переможців, із переліку навчальних програм, що будуть запропоновані партнерами та проводимуться провідними практиками реклами.

Третє місце – безплатні майстер-класи провідних українських рекламістів чи вебінари на тему, яка цікавить переможців, із переліку, запропонованого партнерами).

Впевнені, що 17-й фестиваль пройде так само успішно, як і тогорічні конкурси. Протягом останніх двох років організатори отримали понад 350 робіт з усіх регіонів України. Понад 1000 студентів узяли участь у вебінарах, організованих Проєктом та організаторами. Понад 2000 молодих рекламістів стали глядачами демонстрації цих робіт.

Оргкомітет 17-го УСФР інформує потенційних учасників, що прийом фестивальних робіт розпочався! Завершальні заходи Фестивалю відбудуться в Міжнародний день студентів, 17 листопада 2022 р.

Про формат і місце нагородження повідомимо додатково з огляду на ситуацію в країні.

 

Довідкова інформація:

17usfr@ukr.net   м. т. + 38 050 343 43 21